Kolejna zabawa na szkolenia z przywództwa – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla branży małych firm rodzinnych, fundacji niedochodowych i sektora publicznego od ostatniego miesiąca udostępniliśmy symulację integracyjną: Absurdalne zawody w nieziemskim wariancie zabawy w Szachownica (Roboczy tytuł gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale pokazuje istotę tej sesji.)
Proponowaną grę realizujemy na kursach z rozwoju menedżerskiego, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej wykorzystanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Tematyka gry: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia symulacji: Hiszpania
Czas trwania (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksymalnie 17.
Wyposażenie do gry: deska do pływania – sztuk pięć, libelka okrągła – sztuk dziesięć, klej biurowy- sztuk dwie, trochę ryżu, paczka amarantowych mazaków, łopatka do omletów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Ośrodek Jazdy Konnej i Hipoterapii „Fiord”, „KARLIK ELEKTROTECHNIK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Poligraficzny „PAW-DRUK” Spółka z o.o., Zakład Stolarski „Sierakowski” Paweł Sierakowski, Krzysztof Sierakowski s.j., PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZE USŁUGOWO-HANDLOWE „PLAST-ROL” S. J. J.J.KAŁUŻA, Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek „AIRPOL” sp. z o. o., PROPART Sp. z o.o., Stowarzyszenie Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Wielkopolski Klaster Lotniczy”, Gmina Dopiewo, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Miasto Konin, Stowarzyszenie Filmowo – Artystyczne ”Moviola”, Fundacja Kościelnej Rady Gospodarczej , Fundacja Zadbać o Świat , Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt „Viva”, Stowarzyszenie „Pomoc Socjalna”, Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Lepszy Świat – Lepszy Los”, Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Upośledzonych Umysłowo „Wiara i Nadzieja”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była również rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Chemia”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom kupującym licencję polecamy opracowania:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Początkujący menedżer-Belker Loren B., Gary S. Topchik
 • O wartości zaufania. Komunikacja i budowa zaufania a rynkowa wartość -Katarzyna Żądło
 • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Szydłowo, pensjonat Borków, ulica Konopacka 20
  Cena kursu: 1100 zł VAT zw. Dajemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: krem z dyni z prażonymi pestkami. Drugie danie: Zawijane zrazy schabowe w delikatnym sosie pieczeniowym podane z ziemniakami i surówką z białej kapusty. Deser: puszysty mrożony mus ze śmietanki z dodatkiem chałwy i delikatnej czekolady, podany ze świeżymi owocami. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.