Nowa gra na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży firm określanych jako SME, podmiotów niedochodowych i sektora publicznego od kolejnego kwartału posiadamy grę szkoleniową: Absurdalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w wojny biurowe (Roboczy tytuł tej zabawy jest do poprawki – ale oddaje fabułę tego modułu.)
Naszą grę rekomendujemy na treningach z negocjacji, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Oryginalne jej przeznaczenie to Miękkie Gry Symulacyjne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia gry: Włochy
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, nie więcej niż 18.
Wyposażenie do gry: narty – sztuk siedem, kółko z blokadą – sztuk siedem, maty pod krzesło- sztuk dziesięć, trochę cukierków, paczka malinowych farbek, chlebak na pieczywo

REFERENCJE
NEOVISION Łukasz Jabłoński , GELG spółka z ograniczoną dopowiedzialnością, PPHU MAR – PIEK Piotr Kowalewski, Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MM Projekt sp. z o.o., Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Gmina Września, Miasto Leszno, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jarocinie w likwidacji , Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, Muzeum Pałac w Wilanowie, Fundacja Akcja, Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa, Polskie Towarzystwo Dietetyki – Oddział w Warszawie (Instytut Żywności i Żywienia), Stowarzyszenie „Komitet Mieszkańców Starej Miłosny”, Stowarzyszenie Kajakowe WAŻKA, Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży MŁODZIEŻ POLSKA, Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych – Okręg Warszawski, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też prowadzona na studiach podyplomowych „Muzyka i muzykologia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem chcącym prowadzić grę rekomendujemy opracowania:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Kapitał-Karol Marks
 • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca-Kevin Duncan
 • HRMarketing. Nowe spojrzenie na rolę HR-u w firmie-Caroline Welsing
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Skrzyszów, ośrodek Fajkier, ulica Dolna 113
  Cena treningu: 3200 PLN VAT zw. Dajemy możliwość regulowania ratalnie – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Karkówka marynowana w ziołach prowansalskich . Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Wyborny szaszłyk wieprzowy z paluchem pomidorowym. Deser: Krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i powidłami z polskich węgierek oraz prażonymi migdałami, podana z waniliowymi lodami. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.